У Київській області невідомі зловмисники розстріляли директора підприємства з виробництва лакофарбових виробів Caparol в Україні Анатолія Семенця.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції області. Вбивство сталось у селі Крушинка Васильківського району. Жертва близько опівдня вигулював собаку в полі біля одного з дачних кооперативів. Там на нього напали і вбили з автомата Калашникова.

На місці злочину знайшли гільзу калібру7,62 мм. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статтею "умисне вбивство". Поліція встановлює особи вбивць і розшукує їх.

Нагадаємо, "Знай.ua" повідомляв, у лісосмузі Дарницького району Києва знайшли труп чоловіка.

Популярні новини зараз
Мобілізація наосліп: у ЗСУ розкритикували роботу ТЦК – що не так з набором новобранців Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Всі посилки блокуватимуть: Нова пошта вводить жорсткі обмеження з червня Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч
Показати ще