Із наближенням опалювального сезону українці все частіше цікавляться, які саме критерії впливають на позитивне оформлення субсидії і що саме може вплинути на відмову у наданні цієї соціальної допомоги населенню.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВідтак, попри традиційну одноразову покупку на суму понад 50 тис. грн, існує ряд чинників, через які цю допомогу не просто не дадуть, але ще й можуть забрати. Невтішною, передовсім, є інформація для тих українців, які цьогоріч змушені були пройти дороге лікування. Приміром, за офтальмологічну операцію, вартістю понад 50 тис. грн у наданні субсидії цілком можуть відмовити, однак якщо медичні маніпуляції стосувалися крайніх випадків, в яких йдеться про порятунок життя пацієнта - субсидію можуть залишити.
"Якщо сплатили таку операцію, ніхто не позбавляє права подавати заяву на субсидію. Проте вже остаточне рішення, призначена субсидія чи ні, в такому випадку прийме комісія", – повідомили в Мінсоцполітики для видання "Сегодня".
Приховування доходів також вплине на призначення субсидії, тому українцям радять повідомляти про додаткові джерела прибутків самостійно.
"Субсидію не можуть отримати люди, які в період за 12 місяців до моменту подання заяви на оформлення субсидії здійснили покупку або оплатили послуги на суму від 50 тисяч гривень. Виняток – оплата комунальних послуг в межах соціальних норм. Також в облік не беруться медичні маніпуляції, спрямовані на забезпечення життєдіяльності", – повідомляє видання, базуючись на коментарі Мінсоцполітики.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завдяки комунальним субсидіям влада хоче узаконити нові тарифи для українців.