У центрі Харкова з пістолета застрелили чоловіка, який працював в сервісному центрі по ремонту ноутбуків на вулиці Римарській, де і сталося вбивство.

Про це з посиланням на прес-службу поліції Харкова повідомляє інформагенство "УНН".

Читайте також: Поліція Києва розшукує жорстоких вбивць

"Загиблий - був жителем Луганської області. До нього в майстерню забіг чоловік кавказької національності і в результаті застрелив. Підозрюваний забув на місці злочину барсетку. Його особу вже встановлено", - заявив заступник голови слідчого управління ГУНПУ в Харківській області Андрій Шарнин.

За даними поліції, чоловік отримав поранення в спину. У місті введено план-перехоплення вбивці.

Популярні новини зараз
Вже наближається до Землі: вчені підозрюють, що це не просто космічний камінь, а зонд від позаземної цивілізації Хочуть захопити і взяти в кільце: армія рф наблизилася до одного з ключових міст Гороскоп на сьогодні 22 квітня: фінанси Тельців, складності Близнюків та емоційність Риб Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні
Показати ще