Втративши чемпіонські пояси, відомий український боксер Володимир Кличко несподівано змінив стиль. Супертяж відростив собі бороду. У такому вигляді Володимира зловив фанат в аеропорту Гамбурга.

Таким чином, Кличко вирішив підтримати світовий тренд, який зараз переживає свій пік. "А вам подобається новий стиль Володимира?" - коротко прокоментовано фото на офіційній сторінці братів Кличків у Facebook.

Втім, деякі користувачі запідозрили Кличко в "наслідуванні" стилю свого кривдника - британського боксера Тайсона Ф'юрі. Той також довгий час вже ходить з бородою. А деякі вболівальники навіть пропонують боксерам під час матчу-реваншу мірятися бородами.

Нагадаємо, в листопада 2015 року в Дюссельдорфі Кличко втратив свої чемпіонські пояси, програвши британцеві Тайсону Ф'юрі. Тоді всі судді віддали свої голоси британцеві. Це була четверта поразка Кличко в кар'єрі професіонала. Востаннє він програвав в 2004 році Лаймону Брюстеру.

Читайте також: Майк Тайсон звинуватив дружину Кличка в його поразці

Суперники повинні провести бій-реванш, який попередньо запланований на 7 травня. Дата поки офіційно не підтверджена. "Я б хотів битися в Манчестері на стадіоні "Олд Траффорд", але за великим рахунком мені все одно. Я готовий битися з Кличком у будь-якій точці світу. Якщо він не зміг побити мене на своїй території за підтримки своїх уболівальників, то вже не поб'є ніде", - розповів про місце проведення реваншу Ф'юрі.