Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко. Йдеться про виконання медичної реформи й повний перехід до страхової медицини в Україні.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВже у 2017 році почнеться поступовий перехід до страхової медицини, а закінчити планується в 2020 році.
За словами Розенка, поступовий перехід потрібен для того, щоб люди змогли звикнути до нових реалій і щоб не були для них шоком нововведення. Як відзначив віце-прем'єр, система охорони здоров'я переходить від принципу фінансування лікарняних ліжок до принципу фінансування оплати послуг, що надаються пацієнтам у лікарнях. Застосовується механізм "гроші ходять за пацієнтом".
Також стосуються зміни і нормативно-правової бази в сфері охорони здоров'я. На початку серпня в Верховній Раді був зареєстрований альтернативний законопроект, що передбачає введення в країні загальнообов'язкового державного соціального медстрахування с 1 січня 2018 року.
Як повідомляв раніше "Знай.ua", Уряд не знає, що робити з медициною