Коли з'являться вітчизняні комікси (фото)

поділитись
В Україні графічні новели лише починають набувати популярності. Чи є майбутнє у вітчизняної індустрії коміксів та чи приживуться вони в Україні?

В столиці проведуть публічну розмову на тему "Комікси в Україні. Бути чи не бути".

Про це розповідається на сторінці зустрічі в Facebook.

В Україні комікси лише починають свій шлях. Минулого року у столиці провели перший Kyiv Comic Con, який відвідали тисячі людей, підтвердивши інтерес до графічних новел.

"Супергерої вже давно підкорили світ. В першу чергу через комікси, а також відеоігри й кінематограф. Але в Україні графічні новели лише починають набувати популярності. Чи є майбутнє у вітчизняної індустрії коміксів та чи приживуться вони в Україні?", - йдеться у розповіді.

У заході візьмуть участь Денис Фадєєв, видавець комікса про сміливого та кмітливого козака - "Максим Оса", Марія та Олександр Шагурі, організатори Kyiv Comic Con, та Марія Шубчик, асистент відділу "Інформація та бібліотека" Goethe-Institut в Україні.

[image=67106]

Читайте також: Volkswagen перетворить свій завод в музей

Нагадуємо, що комікс - послідовність малюнків, зазвичай з короткими текстами, які створюють певну зв'язну розповідь. Тексти мають специфічну форму "мовної хмарки", яка передає мову чи думку персонажа, заголовків і титрів. Початково комікси використовували карикатури для ілюстрації і розважали цікавими і простими історіями, але тепер розвинулись в літературне середовище з багатьма піджанрами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
нове в Україні, Новини України, Україна
Вибір редакції, Шоу-бізнес
24.03.2018
Найвищі ціни на квартири маленької площі традиційно зафіксовано в Києві
0
0
05:54 25.03.2018
Історія столичного вокзалу на раритетних фото
0
0
05:36 25.03.2018