На Львівщині поліція припинила діяльність міні-заводу, що займався виробництвом фальсифікованої фарби. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції області.

Завод знаходився на території колишньої військової частини в місті Старий Самбір. Там проходив повний цикл виготовлення фарби, яку продавали від відомим на ринку брендом.

"Виробнича потужність - 2 тонни фальсифікованої продукції за добу. Також встановлено і місце виготовлення поліграфії. Вапняну суміш з водою та піском розмішували у баках, а потім пакували у поліетиленові будівельні відра по 6 та 12 кг", - йдеться у повідомленні поліції.

"Вартість тари об'ємом 6кг становила 100 гривень, 12 кг - 200. Оперативники УЗЕ та слідства вилучили обладнання для виробництва контрафакту, 9,5 тонн як готової фарби, так і компонентів для її виготовлення, понад 28 тисяч гривень. У Львові зі складу поліцейські вилучили 36 відер фальсифікованої фарби та 18,2 тисяч гривень, виручених від її продажу. Слідчим управлінням ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України", - додали в прес-службі НП.