Шанованого китайського монаха, який помер в 2012 році, покрили сухозлітним золотом і тепер він буде використовуватися як святиня. Про це пише портал "Знай", з посиланням на Telegraph.

Фу Хоу провів більшу частину свого життя в храмі Чонгфу на пагорбі в місті Цюаньчжоу, на південному сході Китаю. Храм муміфікував його після смерті через його посвячення в буддизм. Вони сподівалися, що він буде служити джерелом натхнення для інших людей, які слідують за релігію.

Фу Хоу почав своє вивчення буддизму в 13 років, і продовжував практикувати свою віру, поки він не помер у віці 94 років. Як пише видання, він був дуже шанованим чоловік та мав добре серце, хоча дуже мало контактував із зовнішнім світом. Чернець вважався чудовим проповідником.

Читайте також: Китайці створили робота для боротьби з протестувальниками

Перед своєю смертю він вирішив, що хотів би, аби його тіло зберіглося. Настоятель храму наказав відразу після його смерті, обробити його тіло двома і помістити в спеціальний сосуд.

Згодом, коли цю посудину відкрили, монах був знайдений в сидячому положенні і повністю неушкодженим, за винятком його шкіри, яка була суха. Його муміфікований труп був потім покритий шарами марлі, лаку і, нарешті, золотим листом.