Подружжя Владислав Бандурка та Світлана Агрба із Києва дарують свою 3-кімнатну квартиру на вулиці Драгоманова. Через нинішню кризу на ринку нерухомості родина в креативний спосіб вирішила продати житло. Для того, щоб стати новим власником столичних апартаментів треба взяти участь у Facebоok-розіграші та надіслати на рахунок господарів 1 долар.

"Ми їдемо на постійне місце проживання до Іспанії. Квартиру в Києві треба якнайшвидше продати, але пропозиції надходили вкрай не вигідні. Мій чоловік юрист і у нього з'явилася чудова ідея - створити в соцмережі лотерею, участь, в якій коштує один долар. Такі акції проводять в багатьох закордонних країнах, а у нас ми будемо перші. Переможця буде обрано на мій день народження 28 травня за допомогою незалежного інтернет-голосування", - каже Світлана.

Родина хоче зібрати 140 тис дол. Якщо назбирається менше коштів або буде надлишок від зазначеної суми, гроші віддадуть на благочинність.

"Всі звіти про перебіг акції я виставляю на сторіночці у соцмережі. Там же буде оприлюднене ім'я переможця. Насьогодні переказали гроші вже кілька тисяч користувачів. Точної суми сказати не можу, так маркетологи порадили для безпеки. Участь приймають не тільки українці, а й користувачі з усього світу - Італії, Кувейту, Мальти та інших країн. Ми, навіть, не очікували такого. Такі коментарі прикольні пишуть. Одна дівчина написала:"Живу на сході, хочу піти від чоловіка та немає куди. Якби виграла за долар квартиру була б нереально щаслива", - розповідає киянка.

Світлана та Владислав мають четверо доньок. Квартира, яку продають, має загальну площу 90 кв. м. У ній зроблений сучасний ремонт, вбудовані шафи та кухня. Зараз проживают в будинку на дачі під Києвом.

Популярні новини зараз

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

"Чесність ми гарантуємо відповідно до статті №190 Карного кодексу України про шахрайство. Також ми є активними користувачами інтернет-мереж та й, взагалі, ми чесні люди, які просто хочуть продати квартиру," - розповідає Світлана.