Сьогодні один із символів Майдану - легендарне жовто-блакитне піаніно відвезли до Музею Павла Тичини. Там його тепер можуть побачити відвідувачі.

На його місці біля столичного Головпоштамту одразу встановили нове піаніно у кольорах прапора УПА - чорного та червоного.

На ньому вже грає піаніст, поряд підігрує баяніст. Музиканти виконують українські, зарубіжні мелодії та гімн України. Біля перформенсу відразу почав збиратися натовп перехожих, багато іноземців.

Читайте також: Істерика по-київськи: "На дні"

Акція відбувається під егідою проекту "Арт-майдан". який триває безперервно. До акції можуть долучитись всі бажаючі.

Популярні новини зараз

Ніяка вона вам не "бабуся": 67-річна білявка у бікіні затьмарила Злату Огнєвіч - ось кому треба на "Холостячку"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

"Не можна приватизувати революцію" - коментує один із волонтерів.

"Ми працюємо з листопада 2013 року - з перших студентських наметів коло Головпоштамту. Люди приходять сюди у різний час, тут народжуються нові проекти", - каже "Знай" карикатурист Олег Смаль, який давно підтримує "Арт-майдан".

Волонтер розповів, що сьогодні о 18 годині тут проведуть творчу акцію. У подальшому планують ще створення дорослого лялькового театру, де можна буде подивитись вистави на соціальну тематику.

"Контактні дані наші можна глянути тут. Вони написані фарбою прямо на помості для піаніно", - каже карикатурист і вказує на білі дошки, на яких чорною фарбою зазначені номер телефону та електронна адреса "Арт-майдану". На самому інструменті написано ще "ляльковий театр" і "під охороною СБУ і МВС".

"Всі наші акції не мають на меті зібрати кошти, тому ми також написали "без грошей" на стільці коло інструменту. Щоб ні в кого не було спокуси збирати тут поряд у скриньки чи замовляти музикантам платну музику", - сказав волонтер.

Арт-майдан це масова мистецька акція, форма культурного протесту в Україні, яка сформувалася в грудні 2013 року. До проекту долучилися митці зі всієї країни та із-за кордону. Особливістю акції є "спонтанність і організованість", зазначено у Вікіпедії.