В окупованому бойовиками з терористичної організації "ДНР" патріоти знову нагадали про себе. На цей раз на сміливий крок наважились хлопці з Донецька. Своїм вчинком вони хотіли нагадати, що в місті живе багато людей, які підтримують Україну.

В окупованому місті вони намалювали прапор. І зробили це не просто на стіні, а прикрасили частину постаменту пам'ятника Леніну жовто-блакитними кольорами. Мужні патріоти зробили це прямо під носом у так званої "поліції "ДНР".

Відповідне відео вони нещодавно виклали у мережу. На ньому видно, що молоді люди розмальовують пам'ятник Леніна, а лише в кількох метрах від них стоїть машина так званої "поліції".

"Сподіваюся, це відео покаже вам, що в Донецьку є люди, які хочуть жити в Україні", — наголосили автори відео.

Читайте також: У Лисичанську за добу двічі перефарбовували танк-пам'ятник (фото)

Популярні новини зараз
Нова хвиля мобілізації в липні: кому першочергово вручатимуть повістки Будуть "пачками" відправляти: у ТЦК попередили українців про масові штрафи Потрібно терміново змінити: у ПриватБанку звернулися до всіх клієнтів, які мають карту Замість канікул – мобілізація: студенти втратять захист від ТЦК – кого заберуть влітку
Показати ще

Після свого вчинку вони сіли в таксі та поїхали з місця події.

Нагадаємо, в анексованому Росією Криму також з'являються різноманітні написи та малюнки від українських патріотів. У грудні стіну в Ялті прикрасив символ України.

В місті з'явилося зображення українського тризуба з написом "Слава!" під малюнком. Все це виконали яскраво-червоним кольором.