Учасники аукціонів вигадали нову схему заробити великі гроші на лотах. На черзі – електронний варіант спекуляції.

Зараз стрімко набирає обертів електронний вид реалізації майна, вилученого виконавчою службою.

За її допомогою активно взявся торгувати майном закритих банків Фонд гарантування вкладів. В переліку - супермаркет будматеріалів в Києві (був в заставі у банку "Форум") з початковою ціною в 95 млн грн, ТЦ "Буча Пасаж" в передмісті столиці зі стартом в 42, 5 млн грн і цілий ДК ім. Ілліча в Дніпропетровську за 14 млн грн. Також продається (4 млн грн) літак бізнес-класу Як-40 1973 р, який заарештований за борги.

Читайте також: НБУ — головний шахрай у вітчизняній банківській системі

Основна причина такого заробітку - квартири, машини за ціною в середньому в півтора рази нижче ринкових.

Популярні новини зараз
Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників "Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам В Україні впроваджують новий спосіб оплати за тепло: що тепер робитимемо Пенсіонерам надають ще один вид пільг: що треба знати
Показати ще

Наприклад, торги за двокімнатну площею 57,5 ​​кв. м на вул. Хрещатик, 17, на сетах стартують від 2,5 млн грн. Така сама квартира в цьому будинку, але на іншому поверсі в Мережі продається за 6,9 млн грн.

"Але зі свого досвіду я не знаю жодної сторонньої людини, яка купила би на сетах щось задешево. 99% учасників пов'язані або з самим майном, або з організаторами торгів, наприклад, Фондом гарантування вкладів. Це професійні перекупники, які давно вже роблять на цьому бізнес, - розповів старший партнер юркомпанії "Кравець та Партнери" Ростислав Кравець. –

Відомо, що офіційно в сетах заявляють: все прозоро і правдиво, інформують Вести.

"Є дослідження західних університетів, які говорять про те, що найкраще використовувати саме" приховану "ставку - тоді учасник психологічно дає найвищу ціну, - сказав виконуючий обов'язки директора сетів Віктор Вишнів. - Щодо пропозиції блокувати "технічних" учасників торгів, накручують суми, їх складно відстежити. Бували торги, коли об'єкт з 3 млн грн наганяли до 7 млн ​​грн, і покупець розраховувався по торгах. Плюс забороняти не можна за законом ".