Проблема з утилізацією відходів є колосальною для більшості міст, і Київ не є винятком. Рішення київського мера Віталія Кличка утилізувати в столиці сміття зі Львова на цьому тлі виглядало, щонайменше, дивним. Про це порталу "Знай" розповів політолог Олексій Якубін.

Політолог зазначив, що Києву безумовно необхідний ще один такий завод, як "Енергія" для того, щоб більш-менш вирішити проблему зі столичними відходами. Що ж стосується сміття з Львова, то тут ситуація взагалі малозрозуміла. У ЗМІ вже зустрічалася інформація про те, що під Києвом активісти заблокували дорогу і не пускали вантажівки з львівським сміттям в столицю. Швидше за все, всі відходи зі Львова зараз скидають на один з полігонів під Києвом і він там не утилізується. Виходить, що Львів зараз просто складує своє сміття там.

"Варто зазначити, що після цього "сміттєвого" рішення Кличко з львівським мером Садовим, свою позицію в Київраді різко поміняла фракція "Самопоміч", ставши більш "проклічковскою" у своїх голосуваннях. Таким чином, з політичної точки зору, Кличко досяг своїх цілей, фракція "Самопопіч" стала більш лояльна по відношенню до нинішнього мера. За рахунок дозволу вивозити львівське сміття в Київ, Кличко і його оточення чудесним чином вирішили свої політичні проблеми, не дивлячись на проблеми Києва і киян, які гостро стали і негативно позначаться, як на екології міста, так і на здоров'я жителів", - підсумував О. Якубін.

Читайте також: Сміттєпереробний завод у Києві переобладнають на повноцінну ТЕЦ

Як повідомлялося, з 1 серпня робота сміттєспалювального заводу "Енергія" в Києві буде припинена. Причиною закриття став плановий капітальний ремонт.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Олег Винник зізнався, як потрапив на нудистський пляж після випитого пива: "Якби побачив хтось..."

Показати ще