За інформацією прес-служби Нацполіціі, нещодавно по гарячих слідах був затриманий заповзятливий житель Дніпродзержинська, який заробляв тим, що вирощував і продавав коноплю. Приблизна вартість вилученого у нього товару складає близько 20 мільйонів гривень.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Сomments.ua.
В результаті обшуку приміщення, в якому зловмисник вирощував зілля, було вилучено близько 30 кущів конопель відбірного сорту і близько 200 кг висушеної і підготовленої для фасування "травички". За словами представників правоохоронних органів - це була одна з найбільших партій наркотичних речовин, вилучених в області за останні роки. Затриманий чоловік зізнався, що продавав марихуану в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Павлограді та Кривому Розі.
За інформацією прес-служби: "Для транспортування цього обсягу правоохоронцям знадобилося кілька легкових автомобілів. Господар зберігав наркотики в бідонах, відрах, мішках і інших придатних для цього ємностях. Загалом, використовувалося близько сорока ємностей".