Сьогодні, 19 квітня, фронтмен австралійськго сатанистського гурту Belphegor Хельмут Лейнер вдарив помічника депутата петербурзького закзбору Віталія Мілонова. Такою іформацією поділився портал "Lenta.ru".

Перепалка сталася в аеропорту Пулково, коли музиканти прилетіли в Петербург в рамках гастрольного туру. Вони повинні були виступати в місті 19 квітня.

В аеропорту учасників гурту зустріли активісти "Народного собору". При зустрічі помічник Мілонова Анатолій Артюх російською мовою сказав лідеру групи, що їх концерт в місті небажаний.

Напевно, Лейнер сприйняв його мова як агресію, тому напав на Артюха. Помічник Мілонова отримав удар ногою в стегно, і тепер їде в травмпункт знімати побої.

Читайте також: Репери Каньє Вест і Jay-Z ошукали фанатів

Популярні новини зараз
Допомогу від держави скасовують: виплати об'єднають Гороскоп на сьогодні 21 вересня: важливі новини тельців, критика левів та здоров'я скорпіонів Нові тарифи: здорожчала важлива комунальна послуга Допомога перетвориться на борг: українців змусять повернути виплати
Показати ще

Нагадуємо, Belphegor - це австралійський блек/дез-метал гурт, який утворився в Зальцбурзі. Перша назва - Betrayer. У 1993 учасники змінили назву і тепер вона носить ім'я демона Бельфегора.