МВФ відзначив українські досягнення в макроекономіці

поділитись
Макроекономічні досягнення України назвали  в Міжнародному валютному фонді  вражаючими.

Макроекономічні досягнення України назвали в Міжнародному валютному фонді вражаючими. Про це під час прес-конференції у Вашингтоні заявив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачимо, що економічна політика перебуває на правильному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", - сказав він.

Пол Томсен зазначив, що покращення економічної ситуації в Україні стало можливим завдяки діям українського уряду - коригування бюджету, переходу до гнучкого курсоутворення, вирівнювання цін на енергоресурси.

"Всі ці заходи стабілізували макроекономічну ситуацію, і сьогодні ми можемо говорити - зростання повертається в Україну", - заявив Томсен.

Також директор європейського департаменту МВФ відзначив успіхи України у боротьбі з корупцією, зокрема, запуском системи електронного декларування. Але разом із тим у Фонді чекають на посилення цієї боротьби.

"Боротьба з корупцією - ключовий виклик для українського уряду. Ми чекаємо від нього мобілізації в цьому напрямку. Мені здається і керівники країни розуміють, що від успіхів в цій сфері багато в чому залежить подальша підтримка України", - зазначив він.

Як повідомляв сайт Знай.ua, МВФ змінив вимоги до субсидій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
боротьба, бюджет, економіка, корупція, МВФ, уряд
Дитсадок LeapKids є частиною житлового комплексу "Новопечерські Липки", співінвесторами проекту виступили компанії City One Development
0
0
13:23 16.08.2018
"....діти все ж залишаються дітьми, які вірять у добрих чарівників, чекають на свято і подарунки"
0
0
12:40 16.08.2018
Авіакомпанія являється лоукост-перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки
0
0
12:19 16.08.2018