МВФ відзначив українські досягнення в макроекономіці

поділитись
Макроекономічні досягнення України назвали  в Міжнародному валютному фонді  вражаючими.

Макроекономічні досягнення України назвали в Міжнародному валютному фонді вражаючими. Про це під час прес-конференції у Вашингтоні заявив директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен, повідомляє Укрінформ.

"Ми бачимо, що економічна політика перебуває на правильному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", - сказав він.

Пол Томсен зазначив, що покращення економічної ситуації в Україні стало можливим завдяки діям українського уряду - коригування бюджету, переходу до гнучкого курсоутворення, вирівнювання цін на енергоресурси.

"Всі ці заходи стабілізували макроекономічну ситуацію, і сьогодні ми можемо говорити - зростання повертається в Україну", - заявив Томсен.

Також директор європейського департаменту МВФ відзначив успіхи України у боротьбі з корупцією, зокрема, запуском системи електронного декларування. Але разом із тим у Фонді чекають на посилення цієї боротьби.

"Боротьба з корупцією - ключовий виклик для українського уряду. Ми чекаємо від нього мобілізації в цьому напрямку. Мені здається і керівники країни розуміють, що від успіхів в цій сфері багато в чому залежить подальша підтримка України", - зазначив він.

Як повідомляв сайт Знай.ua, МВФ змінив вимоги до субсидій.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
боротьба, бюджет, економіка, корупція, МВФ, уряд
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018