Миколаївські копи пишуть звіти без одягу

поділитись
Миколаївські копи в робочий час, на березі річки. пишуть звіти без одягу

Активісти зняли на відео двох копів, які "милувались світанком" та писали звіт в робочий час. Один з них, чомусь, виявився без одягу.

Активісти "Дорожнього контролю" м. Миколаїв зняли дивну та не зовсім однозначну картину за участю поліції. Патрульна машина була припаркована на березі водойми, самі ж патрульні сиділи всередині. Коли активісти підійшли, щоб перевірити, в чому справа, до них вийшла лише дівчина-коп, яка спочатку вперто запевняла, що вона одна, а потім, що вони з напарником заповнюють протоколи. Як стверджує активіст, її напарник був без одягу на задньому сидінні і навіть не вийшов з машини.

Читайте також: Нацполіція посилить відповідальність за образу поліцейського

Нагадаємо, що "Дорожній Контроль" - це громадська організація та однойменна друкована газета, метою якої є боротьба з правопорушеннями з боку поліції України, що проводиться за допомогою відеофіксації їх правопорушень з подальшим викладенням відеозаписів на відеохостінгу Youtube. Викладені матеріали використовуються як докази протиправних дій міліції при подачі скарг та судових позовів проти порушників, зокрема працівників ДАІ.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
голі, звіт, Миколаїв, поліція, службове авто
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
"Богдан Моторс" Гладковського закупляє комплектуючі в агресора
0
0
18:50 23.03.2018
Від цього ми остаточно так і не змогли позбавитися
0
0
18:42 23.03.2018
Лоукост планує відкрити з України в Європу відразу 15 рейсів
0
0
18:10 23.03.2018
В "Українському виборі" повідомили про двох позовах Медведчука до нардепу Лещенко
0
0
17:53 23.03.2018