На коливаннях гривні заробляють $15 млн – економіст

поділитись
Кожен виступ для ЗМІ Валерії Гонтаревої викликає миттєве падіння гривні і чиновники вправно на цьому заробляють. Таку думку висловив екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко

Колишній замісник голови Національного банку України Олександр Савченко повідомив, що окремі чиновники в Україні заробляють колосальні гроші на інсайдерській інформації та коливаннях курсу національної валюти. Про це пише golos.ua.

Савченко каже, що кожен виступ для ЗМІ Валерії Гонтаревої викликає миттєве падіння гривні і чиновники вправно на цьому заробляють. Економіст каже, що так відбувається вже другий рік поспіль і ніхто не збирається міняти ситуацію чи нести за це відповідальність, зазначивши, що сама можливість довести вину чиновників перестала існувати, як така.

Читати також: Українцям нав'язують посередників та подвійну оплату за комуналку

Савченко повідомив, що в Україні злодії, які крадуть найбільше, мають в нашій країні найбільший авторитет та вплив, і суспільство вже з цим змирилось. Як відомо, Національний регулятор встановив офіційний курс гривні на рівні 27, 24 грн. за долар і 30, 04 грн. за євро. Лише за останніх 40 днів нацвалюта девальвувала майже на 3 гривні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Гонтарева, гривня, девальвація, курс валют, НБУ, Савченко
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018