Заступник міністра інформаційної політики Тетяна Попова заявила, що в кінці квітня в зоні АТО почне роботу радіостанція "Голос Донбасса". Чиновник зазначила, що таку обіцянку давав генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Чиновниця зазначила, що реалізувати проект по радіостанції на Донбасі, щоб поліпшити інформаційний простір на території, охопленій конфліктом, не взялось Міноборони. Для цього є дві причини: по-перше, у Міноборони було застаріле устаткування, а по-друге, у військового відомства не було своєї зареєстрованої телерадіокомпанії.

"Тільки в наприкінці 2015 вони почали отримувати нормальне обладнання для студії від міжнародних партнерів, а передавачі вони отримали на початку 2016 року", - повідомляє вона в інтерв'ю Острову.

Попова наголосила, що на Донбасі складно підтримувати українське теле і радіомовлення, тому що з іншого боку це активно робить Росія. Незважаючи на це, міністерство працює над тим, щоб побудувати вежу з мовленням на Донецьк в Красноармійськ. В останньому населеному пункті є вишка, але вона не такої висоти, як потрібно. Співробітник міністерства вказує, що погане покриття не Донбасі пов'язано з тим, що минула влада намагалася відрізати регіон від того, що відбувається в країні.

"На лютий 2014 року, наскільки я пам'ятаю, з топ-20 новин було 40%, російських, інші новини були в основному донецьких каналів, які були під контролем олігархів", - додає вона.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+"
Показати ще

Читайте також: Парад бойовиків на 9 травня порушує Мінські домовленості

Нагадаємо, що народний депутат Олександр Бригинець заявляв, що кожен п'ятий в зоні АТО дивиться українські телеканали.