У Вінницькій області зроблена жахлива знахідка. Оглядаючи оселю 30-річної мешканки Гайсинського району, міліціонери виявили пакет з новонародженою мертвою дитиною. Правоохоронці встановлюють причини і обставини смерті немовля.

Прес-служба УМВС у Вінницькій області повідомляє подробиці. 17 березня до силовиків надійшла інформація, що місцева жителька – нещодавна породілля, вбила новонароджену дитину. З метою перевірки цих відомостей оперативна група оглянула помешкання підозрюваної особи. В поліетиленовому пакеті у коридорі знайшли тіло хлопчика. Сама жінка каже, що дитина вмерла при пологах 2 тижні тому.

Журналістам Znaj.ua у прес-центрі міліції Вінницької області повідомили, що жінка незаміжня, живе сама. З її слів пологи відбувалися вдома. До міліції про смерть дитини не заявила, бо знаходилась у важкому психологічному стані. Швидше за все жінка буде відправлена на психологічну експертизу.

Судово-медична експертиза встановлює причину смерті новонародженого. За ст. 115 ч.1 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) слідчим відділом відкрито кримінальну справу.