Україна майже втричі наростила експорт курятини. Головним покупцем курячого м'са став Ірак.

За підсумками перших місяців 2016 року із України було експортовано м'яса птиці на загальну суму $28,9 млн, що на 29% більше чим за такий же період у 2015 році.

В трійку нових країн, що імпортують нашу курятину ввійшли: Нідерланди ($3,6 млн), Ірак ($7,6 млн) та Єгипет ($3,4 млн).

"Суттєво збільшились поставки курячого м'яса в Єгипет та Ірак.Загалом експорт в Ірак збільшився на $1,6 млн, порівняно з минулим роком, а Єгипет очолив третю країну у списку, лиш підтверджує той факт, що цей ринок є стратегічно важливим для України", - прокоментував ситуацію експерт аграрних ринків Асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Олександр ковальчук.

Як повідомляється, за січень 2016 року до України було імпортовано 9 тис. тонн м'яса, що на 64% перевищує показники січня 2015 року.

Популярні новини зараз
Відбір проводять жорсткий: у ТЦК розповіли, що чекає на мобілізованих Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+" Українцям масово повертають гроші за комуналку: терміново перевірте усі квитанції Мітка у "Резерв+" – небезпечний знак: кого можуть мобілізувати без повістки і попереджень
Показати ще

Читайте також: Українське м'ясо вийде на китайський ринок

Найбільшу частку в структурі імпорту м'яса займає м'ясо птиці та її субпродукти.