Все більше батьків перегодовують своїх дітей у віці від 4 до 18 місяців, а це може призвести до ожиріння ще у дитинстві. До такого висновку прийшли вчені Університетського коледжу Лондона.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа інформацією BBC, дослідники оприлюднили данні своїх висновків, а також дали батькам поради щодо дієти для немовлят на Європейському саміті з проблем ожиріння в Швеції. У тестах приймали участь 2,5 тисяч дітей, а їхні батьки щодня фіксували кількість спожитої їжі.
Виявилось, що ожирінням у ранньому віці страждають діти, які споживають ті ж харчі, що їхні однолітки без зайвої ваги. Однією з головних причин цієї хвороби є саме розміри порцій, а не те, що на тарілці. Навіть зайві 24 калорії на 9% збільшують ризик появи надмірної ваги або ожиріння.
На думку дослідників, більшість батьків не мають уяви, як саме потрібно годувати дитину та дають їй стільки їжі, скільки вона просить. Але можна не обмежувати дітей у смачному, а просто розбивати порції на кілька частин. Маленькі розміри страв, але частіше, не шкодять здоров'ю, так, як переїдання за один раз.
Читайте також: У повних людей гірша пам'ять
До речі, нещодавно вчені зі Кембриджського університету зробили висновок, що людям із зайвою вагою важче запам'ятовувати інформацію. Чим більше в людині кілограмів - тим менше в неї об'єм пам'яті.