"Нічні метелики" промарширували по Києву: опубліковано відео

поділитись
В Україні вперше відсвяткували Міжнародний день прав секс-працівників маршем "нічних метеликів".

В Україні вперше відсвяткували Міжнародний день прав секс-працівників маршем "нічних метеликів".

Сьогодні, 3 березня в Києві пройшов "Марш секс-працівників", в якому взяли участь кілька десятків робітниць і працівників секс-індустрії, а також громадські активісти, повідомляє УНН.

Марш пройшов під охороною правозахисників. Учасники вимагали скасувати адміністративну відповідальність за заняття проституцією. Метою їхньої акції було привернути увагу чиновників до проблеми порушення прав секс-працівників та випадків насильства.

"Стаття 181-1 адмінкодексу сьогодні продовжує використовуватися виключно як репресивний інструмент корупції, вимагання, шантажу і насильства", - заявила лідер руху за права секс-працівників Юлія Дорохова.

Свої вимоги учасники маршу нічних метеликів виразили на плакатах: "Моя робота - мій вибір!", "СЕКС-робота - теж робота!", "Податки замість штрафів!". Вони мали з собою і відповідні "реквізити": деякі елементи професійної "спецодягу", маски, "посвідчення секс-працівників", червоні парасольки та будівельні каски.

Варто зазначити, що учасники маршу не вирізнялись агресією, вони мовчазно і мирно пройшли урядовим кварталом від Верховної Ради повз будівлю Кабінету Міністрів, завершивши свій марш під Адміністрацією Президента України на вулиці Банковій.

Як повідомляв сайт Знай.ua, питання легалізації проституції в Україні необхідно винести на всенародний референдум. Таку думку висловив народний депутат Антон Геращенко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Київ, міжнародний день прав секс-працівників, марш секс-робітників, нічні метелики
У Севастополі поставили новий пам'ятник...
0
0
04:33 18.03.2018
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018