Через біоритми організму у людей ближче до вечора знижується толерантність до глюкози. Такий процес буде відбуватися навіть якщо спробувати експериментально поміняти місцями "день" і "ніч".

Портал "Новости Ю" повідомив, що бостонські вчені провели експеримент на 14 випробовуваних. Вони створили часове зрушення в контрольованих лабораторних умовах.

Протягом 8 днів випробовувані жили за звичайним денним графіком. Снідали вони о 08:00, вечеряли о 20:00 і спали вночі.

Через кілька тижнів випробуваним поміняли графік. Снідали вони о 20:00, вечеряли о 8:00, а спали вдень.

Вчені прийшли до висновку, що незалежно від того, в якому режимі спав і їв випробуваний, ввечері рівень глюкози в крові був на 17 відсотків вище, ніж вранці.

Популярні новини зараз
Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця
Показати ще

Читайте також: Вчені довели вплив кольору постільної білизни на сексуальне життя

Якщо цикли їжі і сну не узгоджуються з біоритмами, то це негативно впливає на регуляцію рівня цукру в крові. Тому люди, які працюють в нічну зміну, більш схильні до діабету та ожиріння.