Новий міністр фінансів Олексій Данилюк похвалився на своїй сторінці в Facebook планами їздити на роботу на велосипеді, підкріпивши свої слова фотографією, де він в діловому костюмі тримає за кермо спортивний велосипед.

"З надійним другом, який ввозив мене протягом 5 років на роботу і з роботи в Лондоні. Останнім часом простоював. Спробую відновити традицію - фінанси повинні бути в формі!", - заявив Данилюк.

З Лондонськими традиціями новий міністр знайомий не по чутках. Як повідомляє представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко з посиланням на дані Companies In The UK, у новопризначеного високопосадовця в столиці Великобританії виявлено дві компанії (Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP).

Читайте також: Кличко проїхався на велосипеді по Амстердаму і прозрів (фото)

Крім того, Данилюк продемонстрував свою обізнаність у темі "народного" транспорту: "Ті хто кажуть що не треба видумувати велосипед - просто не знають реалій - дизайн велосипедів радикально змінюється щороку щоб відповідати зростаючим вимогам. (Цей вже правда трохи застарів). Я за прогрес!".

Популярні новини зараз
Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Володимир Дантес показав, кому дарує квіти після розставання з Надею Дорофєєвою: "Хвилюючий момент" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

На Facebook-пост міністра негайно відреагувала громадськість. Зокрема, професор Нацакадемії держуправління при Президентові України зазначив, що Києву дуже бракує вело-паркінгів.

Виконавчий директор Merrill Lynch, Олексій Гребньов так прокоментував "велосипедну" публікацію міністра: "Прямо як Борис Джонсон в Лондоні)) за його велосипедом тільки ще дві машини охорони, які везуть його портфель))".

На що, міністр відповів: "Тільки з фурою не розминувся. А в Києві потрібно бути в 100 разів уважніше", ймовірно, натякаючи на завантаженість столичних доріг.

Як відомо, 16 квітня минулого року мер Києва Віталій Кличко приїхав на роботу на велосипеді. Незабаром після цього Київська міська держадміністрація запропонувала встановити нові тарифи на проїзд в комунальному транспорті. Зокрема проїзд метро мерія оцінила в 4 гривні, назвавши це "економічно доцільною" ціною, за фактом піднявши вартість рівно в два рази.