Кримські окупанти заговорили про новий амбітний проект. Поки "будується" Керченський міст, на анексованому півострові перейнялися питанням побудови плавучого храму.

За словами представників місцевої влади, до них звернулися певні особи з пропозицією створити храм на воді, передає "Інформатор".

Передбачається, що для цього потрібно буде придбати корабель, облаштувати у ньому церкву і розробити певний паломницький маршрут.

Попередня вартість такого проекту, озвучена після підрахунків, – мільйон американських доларів. Незважаючи, що сума немала і невідомо поки що, де її взяти, на півострові, тим не менше, кажуть, що ця ідея "цілком реальна і буде реалізована".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", колишній прокурор анексованого півострова Наталія Поклонська неабияк повеселила не тільки українців, а й росіян, розповівши про чергове чудо на півострові. Цього разу вона повідомила про те, що в Криму замироточив бюст російського імператора Миколи II.

Популярні новини зараз
Майно грає роль: ПФУ назвав 5 підстав для скасування субсидії ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів Банківські перекази за новими правилами: які зміни з жовтня
Показати ще