Папарацці показали сім'ю Роналду

поділитись
 Поки світ ламає голову над тим, хто ж нарешті зможе довести до вівтаря капітана португальської збірної по футболу, Роналду, красунчик відпочиває на Ібиці у компанії рідних

Поки світ ламає голову над тим, хто ж нарешті зможе довести до вівтаря капітана португальської збірної по футболу 31-річного Криштіану Роналду, красунчик відпочиває на Ібиці у компанії рідних, у тому числі і своєї мами.

Ідилічну картину зазнімкували місцеві папараці, котрі побачили, як футболіст лежав на власній яхті, а мама, Долорес Авейру, мазала його ноги сонцезахисним кремом, пише GoGetNews.

Мати дуже багато значить для Роналду, і він слухається її беззаперечно. Навіть зі своєю нареченою Іриною Шейк Кріштіану розірвав стосунки через те, що вона не захотіла поїхати на 60-річчя до його матері. Не секрет, що Долорес дуже прискіпливо ставиться до пасій свого сина, і поки що жодна з них не прийшлася їй до душі.

Читайте також: Сестра Роналду назвала брата Ісусом

Днями, коли світ обговорював сенсаційну перемогу збірної, яку очолює Кріштіану, Долорес розповіла журналістам, що героя футболу могло й не бути. Коли жінка дізналася про четверту вагітність, хотіла зробити аборт, але саме на той час у країні діяла заборона на переривання вагітності.

Вона звернулась по допомогу до народного абортивного методу, але, на щастя, нічого не сталося і в лютому 1985 року народився хлопчик, якого пізніше у світі знатимуть як Кріштіану Роналду душ Сантуш Авейру.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Ібіца, Кріштіану Роналду, мама, турбота, яхта
Днями вона займала зовсім інше положення
0
0
01:11 23.03.2018
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018
Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон
0
0
22:31 22.03.2018