Парасюк: зарплата нардепа - це чверть моїх амбіцій

поділитись
Нові подробиці про те, яка зарплата у Володимира Парасюка і яку він вважає для себе ідеальною, а також про автопарк нардепа і житло

Народний депутат Володимир Парасюк розповів, що зарплата народного депутата - це тільки чверть того, що йому потрібно. Також він розкритикував всі матеріали, які розповідають про його доходи і назвав їх "заказухою".За минулий рік за декларацією він заробив 29 тисяч гривень.

"Цю квартиру орендує мені держава, ВР компенсує мені гроші, я запрошував туди журналістів. Щодо автомобілів, то у мене є власний автомобіль, Skoda Superb, який не на мене записаний, а на чоловіка сестри", - розповів н в інтерв'ю, передає 112 -Україна.

Також у нього є тільки наймана квартира на Лесі Українки, а "власного житла немає". Також є другий автомобіль у його батька, який він бере за потребою. На повторне запитання про машинах, які Парасюк поповнив свій автопарк, він виправдався тим, що це не дорогі машини, як у його колег по Верховній Раді за 100 тисяч доларів, а звичайні, які може собі дозволити будь-який українець за нинішньої ситуації. Парасюк нагадав, що під час Майдану не акцентував увагу на грошовому доході, тому продовжує традицію і зараз.

Читайте також: Мосійчук пов'язує замах на Парасюка з СБУ

Нагадаємо, що минулого тижня в машину Парасюка кинули гранату. Він пояснив, що йому пощастило, тому що припаркувався в незвичайному для себе місці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Верховна Рада, Володимир Парасюк, зарплата народного депутата
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Вибір редакції, Суспільство
22.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018