Представників патрульної поліції вчитимуть прострілювати колеса автівок порушників з метою вимушеної зупинки автомобіля. Про це сьогодні повідомив представник поліції Артем Шевченко. Відповідне повідомлення він розмістив на своїй сторінці у Фейсбук, - пишуть у 112 канал.

"Стрілецьке тренування по мішеням, що імітують колеса автівки для її примусової зупинки. Таким чином тренуватимуться і патрульні обов'язково. Ефективний вогонь стандартим "пмівським" патроном 9*18 мм з ФОРТ-12 може бути винятково з автомобіля на паралельному курсі в широкий профіль коліс автомобіля-порушника збоку у максимально статичний позиції з упору рук стільця. Чим ближче - тим краще. До 7-10 метрів - оптимальна дистанція. Але це без руху і стресу. Ці фактори, звісно, впливатимуть негативно на влучність вогню.", - повідомив Шевченко.

Читати також: Майже 100 нових поліцейських вже звільнилися

Нагадаємо, після фатального випадку в Києві, під час якого пасажир БМВ загинув від кулі поліцейського, який вистрілив на ураження і потрапив у бокове скло, в суспільстві виникли різні думки та суперечки відносно прав поліцейських стріляти на ураження. Враховуючи негативний досвід, керівництво поліції, очевидно, вирішило змінити тактику затримання порушників.