Екс-губернатор Олександр Пеклушенко, який сьогодні покінчив життя самогубством, дружив з Віктором Януковичем. Під час Майдану в Запоріжжі він замовляв вбивства активістів. Про це "Знай" розповіла одна з активісток Олена Єрьоменко із Запоріжжя. Вона стверджує, що для виконання його розпоряджені навіть випустили з тюрми кримінального авторитета, "смотрящєго" по місту "Анісіма". На суди "регіонал" ходив з Біблією, а коли потерпілі давали покази – голосно читав молитви.

"Ця людина бажала смерті багатьом, у тому числі мені і моїм колегам. Він погодив моє вбивство відразу після розгону Майдану, яке відбулось 26 січня 2014 року. В ту ніч я та син вже не могли потрапити додому, бо наш будинок оточили "тітушки". Всю ніч ми ховалися. А зранку 27-го змогли потайки втекти з міста і переховувались у мого брата. Він допоміг мені зайти на власну сторінку в соцмережах так, аби неможливо було від слідкувати, в якому місті я перебуваю. Я змогла написати звернення в правоохоронні органи, що губернатор хоче мене вбити. Тільки так могла врятувати життя собі та сину. Працівники міліції мені сказали, що він дав добро на те, аби мене прибрали", - стверджує Олена.

Матеріал по темі Перед самогубством "регіонал" Пеклушенко продав картини і антикваріат

Олена стверджує, для розгону Євромайдану та організації тітушок, за вказівкою Пеклушенка, з тюрми випустили кримінального авторитета "Анісіма". Зробили це в неділю, 26 січня. Тобто саме в той день, коли "тітушки" били майданівців, а міліція потім затримувала активістів. Олені та її сину кілька разів вибивали двері.

Полювання за активістами припинили після революції Гідності.

Популярні новини зараз

Яке свято 15 листопада: чого не можна робити в цей день

Вдівець Фріске Шепелєв готується до весілля: красуня-наречена і деталі

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

"Тільки це врятувало життя організаторам та активістам. Після цього мені більше ніхто не погрожував. А проти Пеклушенка порушили кримінальну справу. Суди почалися у вересні. Екс-губернатор приїздив без родичів, з двома адвокатами. Виглядав погано. Ймовірно, були проблеми із здоров'ям або був психологічно пригнічений. Носив із собою Біблію. А коли ми давали свідчення, голосно читав молитви. Жодного разу свою провину він не визнав і не розкаявся", - розповідає активістка.

Матеріал по темі "Регіонал" Пеклушенко застрелився після суду

Пояснює, що а останніх судових засіданнях не було нікого з потерпілих. Справа в тому, що прокуратура вмовила тітушок дати свідчення на екс-губернатора. Вони боялися показувати обличчя будь-кому, крім слідчих і суддів.

"Можливо, це і підкосило Пеклушенка. Бо одне діло, коли ми свідчили. А зовсім інше – коли свідчити почали безпосередні виконавці проти свого замовника", - каже вона.

Додає, що Пеклушенко був палким прихильником Партії регіонів, дружив із Віктором Януковичем. Під час подій на запорізькому Майдані обіцяв "втопити його в крові", що, по суті, і зробив.

Тіло Пеклушенко із вогнепальним пораненням знайшли сьогодні в елітному селищі Сонячне на Запоріжжі. Екс-губернатор області застрелився з рушниці у власному тренажерному залі.