Екс-губернатор Олександр Пеклушенко, який сьогодні покінчив життя самогубством, дружив з Віктором Януковичем. Під час Майдану в Запоріжжі він замовляв вбивства активістів. Про це "Знай" розповіла одна з активісток Олена Єрьоменко із Запоріжжя. Вона стверджує, що для виконання його розпоряджені навіть випустили з тюрми кримінального авторитета, "смотрящєго" по місту "Анісіма". На суди "регіонал" ходив з Біблією, а коли потерпілі давали покази – голосно читав молитви.

"Ця людина бажала смерті багатьом, у тому числі мені і моїм колегам. Він погодив моє вбивство відразу після розгону Майдану, яке відбулось 26 січня 2014 року. В ту ніч я та син вже не могли потрапити додому, бо наш будинок оточили "тітушки". Всю ніч ми ховалися. А зранку 27-го змогли потайки втекти з міста і переховувались у мого брата. Він допоміг мені зайти на власну сторінку в соцмережах так, аби неможливо було від слідкувати, в якому місті я перебуваю. Я змогла написати звернення в правоохоронні органи, що губернатор хоче мене вбити. Тільки так могла врятувати життя собі та сину. Працівники міліції мені сказали, що він дав добро на те, аби мене прибрали", - стверджує Олена.

Матеріал по темі Перед самогубством "регіонал" Пеклушенко продав картини і антикваріат

Олена стверджує, для розгону Євромайдану та організації тітушок, за вказівкою Пеклушенка, з тюрми випустили кримінального авторитета "Анісіма". Зробили це в неділю, 26 січня. Тобто саме в той день, коли "тітушки" били майданівців, а міліція потім затримувала активістів. Олені та її сину кілька разів вибивали двері.

Полювання за активістами припинили після революції Гідності.

Популярні новини зараз

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Показати ще

"Тільки це врятувало життя організаторам та активістам. Після цього мені більше ніхто не погрожував. А проти Пеклушенка порушили кримінальну справу. Суди почалися у вересні. Екс-губернатор приїздив без родичів, з двома адвокатами. Виглядав погано. Ймовірно, були проблеми із здоров'ям або був психологічно пригнічений. Носив із собою Біблію. А коли ми давали свідчення, голосно читав молитви. Жодного разу свою провину він не визнав і не розкаявся", - розповідає активістка.

Матеріал по темі "Регіонал" Пеклушенко застрелився після суду

Пояснює, що а останніх судових засіданнях не було нікого з потерпілих. Справа в тому, що прокуратура вмовила тітушок дати свідчення на екс-губернатора. Вони боялися показувати обличчя будь-кому, крім слідчих і суддів.

"Можливо, це і підкосило Пеклушенка. Бо одне діло, коли ми свідчили. А зовсім інше – коли свідчити почали безпосередні виконавці проти свого замовника", - каже вона.

Додає, що Пеклушенко був палким прихильником Партії регіонів, дружив із Віктором Януковичем. Під час подій на запорізькому Майдані обіцяв "втопити його в крові", що, по суті, і зробив.

Тіло Пеклушенко із вогнепальним пораненням знайшли сьогодні в елітному селищі Сонячне на Запоріжжі. Екс-губернатор області застрелився з рушниці у власному тренажерному залі.