Сьогодні, 3 травня, в українських кондитерів - професійне свято. Для того, щоб створювати незвичайні кулінарні шедеври, вони самовдосконалюються все життя.

Кореспонденти "Знай" зібрали кілька найдивовижніших тортів. Більшість із настільки прекрасні, що від них шкода відрізати принаймні шматочок. Хоча і апетитні до такої міри, що не спробувати їх - неможливо.

Багато експериментів у кондитерській справі з'явились із винайденням мастики - харчового пластичного матеріалу, яким можна малювати картини та ліпити скульптури. Проте і традиційні безе, бісквіти та креми, а також, їхні найрізноманітніші поєднання можуть вразити найприскіпливішого гурмана-ласуна.

Читайте також: Торти-жахіття від американської медсестри (фото)

До речі, із 2007 році у Інтернет проводять щорічний конкурс Threadcakes, де кондитери змагаються у вправності. Тут беруть участь і професіонали, і талановиті аматори. Їхні дво та тривімірні торти вражають технікою виконання та фантазією, а головна умова - щоб вони були їстівними максимально та без зайвих деталей.

Популярні новини зараз
Перші мобілізовані путіним вже отримали по квитку до кобзона, та оточення Лиману: звіт Тома Купера Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна
Показати ще

Хто сказав, що вафельний торт та згущене молоко - кондитерська довершеність смаку?