Подкасти повертаються

поділитись

0

180

У світі повертається інтерес до подкастів. Аудіопродукт стає все більш популярним через нові технології та інтерес рекламодавців. Головна аудиторія подкастів - водії

Подкасти переживають справжній ренесанс. Такої популярності вони не мали з моменту свого виникнення у 2001 році. Саме тоді в інтернеті з'явилися перші аудіофайли, подібні до радіопрограм та доступні для завантаження або прослуховування онлайн.

Прикладом безпрецедентної популярності може послужити хоча б подкаст "Серіал", в якому розповідаються правдиві історії з американського життя. Наприклад, розслідування резонансних злочинів, пише The Economist.

Як розповідає тижневик, восени 2014 року цей подкаст побив рекорд сервісу iTunes – найшвидше досяг показника у 5 млн завантажень. Тренд підтверджується й іншими даними, додає The Economist. Так, видання Financial Times оголосило, що його подкасти, які виходять у більш як десяти серіях, завантажили у 2015 році майже 45 млн разів. Газета New York Times також пропонує нові серії. Зокрема, "Сучасну любов", яка по суті є аудіоверсією популярної колонки про кохання та стосунки.

Читайте також: Сучасні діти гуляють менше за в'язнів у тюрмах

Однією з причин такого "ренесансу" тижневик називає технологічний прогрес та зацікавленість рекламодавців. "Популярність смартфонів із швидким інтернетом та доступність безкоштовного Wi-Fi означають, що подкасти стало значно легше завантажувати та слухати", - пише тижневик. "Їх переважно слухають водії – а це зазвичай дуже захоплені слухачі. До того ж, ця демографічна група приваблює рекламодавців", - пояснює The Economist.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інтерес до подкастів, аудіосеріали для водіїв, аудіофайли
Очевидні речі більше не приховаєш: на жаль, така практика досі існує. Але про неї не прийнято говорити вголос
0
0
15:51 16.11.2017
Подібна інструкція значно полегшила б усім життя
0
0
18:22 15.11.2017
Плани всесвітніх завоювань та загибель імперій
0
0
19:00 13.11.2017
Роздивилися ближче, що саме до смаку нардепам
0
0
18:10 08.11.2017