Погром в Києві це поганий сигнал для влади - політолог

поділитись
Наслідки сьогоднішніх подій в Києві матимуть для української влади негативні наслідки. На думку Тараса Березовця, це може спровокувати подальше насилля та зіграти на руку Москви

Подальше ігнорування силовиками вуличних протестів може призвести до майбутньої ескалації ситуації в Україні. Таку думку висловив політолог Тарас Березовець.

"Небезпечна тенденція в Києві. Втрата контролю з боку силових структур демонструє небезпеку для країни, коли держава втрачає монополію на насильство", - зазначив експерт на своїй сторінці в Facebook.

На його думку, все почалося з подій в Мукачеві в липні 2015 року, коли сталася збройна сутичка за участю членів "Правого сектора", правоохоронців та осіб, які причетні до контрабанди сигарет. Влада досі не покарала винних у тих подіях. "Подальше ігнорування вуличних протестів може призвести до майбутньої ескалації. Упевнений, що Росія використає це як виправдання для своїх дій, наприклад, на Донбасі. Чекайте також різких заяв з Кремля. У будь-якому випадку, погані сигнали для влади", - вважає Березовець.

Читайте також: В Києві активісти закидали камінням офіс Ахметова та "Сбербанк Росії" (фото)

Нагадаємо, сьогодні, 20 лютого, в Києві члени руху ОУН закидали камінням офіс Ахметова і російські банки "Альфа Банк" і "Сбербанк". Також комбат ОУН Кохановський закликав штурмувати Адміністрацію Президента.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
активисти кидали каміння, закидали камінням російські банки, погроми офісу Ахметова
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018
Про що не говорили у школі
0
0
12:50 09.03.2018