У понеділок близько 16:00 в селі Красносілка Комінтернівського району житель Одеської області вбив співробітника поліції. Про це повідомив портал "Хроника.инфо".

Стало відомо, що 42-річний співробітник компетентних органів прибув за викликом в один з місцевих будинків. В ході бесіди власник будинку напав на поліцейського і поранив його в шию.

Співробітник поліції помер в кареті швидкої допомоги. Зловмисника затримали.

Відкрито кримінальне провадження. Вбивці загрожує 9-15 років позбавлення волі.

Читайте також: Із криниці на Закарпатті дістали пенсіонерку та її сина

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсії: хто має бігти до ПФУ, щоб збільшити виплати Реєстрація почалася: українці отримають по 3600 гривень щомісяця Позбавлять відстрочки від мобілізації: Кабмін змінив умови для бронювання Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців
Показати ще

Нагадуємо, на Київщині на залізничній колії перегону "Устимівка - Біла Церква" близько 09:40, на 33 кілометрі під електричку потрапив чоловік. Від несумісних із життям травм, він загинув.

Загиблим виявився 43-річний киянин, який, крім того, що переходив дорогу в невідповідному місці, ще й не спромігся перервати розмову по мобільному телефону.