Неймовірний успіх першого сезону серіалу "Справжній детектив" відкрив для нашого глядача новий жанр - поліцейську драму. Український глядач, вихований на британських і радянських детективах, спочатку недовірливо ставився до серіалів, де йому показують не тільки розслідування і дедуктивну думку, але життя героїв, їхні емоції та переживання. Але поступово звик та почав отримувати задоволення. І наступним серіалом, який будуть гаряче обговорювати в офісах, перукарнях і кафе, цілком може стати нове творіння HBO - "Одного разу вночі", перша серія якого вийшла 12 липня цього року.

За великим рахунком, це ремейк маловідомого британського серіалу "Кримінальне правосуддя", який виходив з 2008 по 2009 рік. Зав'язка сюжету абсолютно аналогічна. Молодий чоловік на ім'я Назір Хан їде на вечірку, на шляху знайомиться з красивою дівчиною і проводить з нею ніч. Для того, щоб на ранок знайти в ліжку її труп. І, природно, за законом жанру, всі докази вказують на самого хлопця з такою достовірністю, що він і сам вже готовий повірити в те, що вчинив кривавий злочин. А поліція з доказами не збирається сперечатися і поготів. Але на виручку підозрюваному приходить не дуже вдалий адвокат Джек Стоун, якому й належить розплутати клубок зловісних подій і з'ясувати, що ж сталося одного разу вночі.

Чим може бути цікавий ремейк? З 2009 року багато чого змінилося, і якщо "Кримінальне правосуддя", по суті, було звичайним серіалом з цікавим сюжетом, то у випадку з "Одного разу вночі" нас чекає куди більш цікаве видовище. Крім сучасної манери зйомок, будуть і інші нововведення. Автори вирішили переробити персонажів і ввести додаткові смисли у розповідь. Новий підозрюваний вже не просто молода людина, а пакистанець, син емігрантів. Відповідно, ставлення до нього поліцейських і частини суспільства буде ще більш підозріле і негативне.

Читайте також: Серіал "Справжній детектив" продовжать попри чутки про закриття

Цікаво те, що зйомки могли і не відбутися. Спочатку на головну роль адвоката планувався Джеймс Гандольфіні - зірка серіалу "Клан Сопрано". Але актор раптово помер від інфаркту в 2013 році. Йому на зміну знайшли зоряного Роберта де Ніро, який навіть погодився зніматись. Але у підсумку де Ніро не влаштував графік зйомок, і він пожертвував серіалом, заради інших проектів.
Справжньою знахідкою для творців серіалу в результаті став Джон Туртурро, актор з Нью-Йорка, відомий в першу чергу ролям в фільмах братів Коенів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Початок серіалу вже намітив основну лінію протистояння між детективом Деннісом Боксом, для якого в цій справі вже все ясно з самого початку і немає сенсу возитися з підозрюваним довго, і адвокатом Стоуном, який вірить Назіру і збирається, у що б то не стало, докопатися до правди.

Чи буде супроводжувати адвоката успіх? Побачимо в нових серіях "Одного разу вночі".