Об'єднання кінематографістів "Вавилон-13" з 24 березня на своєму Youtube-каналі покаже веб-серіал "Бранці". Серіал включає 5-6 серій по 20 хвилин.

"Вавилон-13" вирішив таким чином оприлюднити матеріали розслідування, використаних в "Бранцях", не знецінюючи сам фільм для фестивального і телевізійного прокату за кордоном. Про це повідомляє LB.ua.

За сюжетом студент факультету біології, протестуючий Саша в пошуках ВВ-шника, який став бранцем 20 лютого 2014 в Києві, дійшов до передової, де йде війна між Росією і Україною. Там він зустрічає Івана, українського бійця-добровольця, що приховує таємницю, яка може підірвати режим крихкого перемир'я і розпалити революцію.

Нагадаємо, у ніч на 29 лютого в Лос-Анджелесі відбулась 88-я церемонія вручення кінопремії "Оскар". "Оскар" за кращий документальний фільм отримала стрічка "Емі" режисера Азіфа Кападіа про Емі Уайнхаус, який випередив український фільм про Майдан "Зима в вогні".

Читайте також: Український продюсер зняв в Голлівуді комедійний серіал (відео)

Кінострічка "Зима в вогні", знята Євгеном Афініевськім, описує 93-денний період зими 2013-2014 років, революцію і Євромайдан. До неї увійшли інтерв'ю з учасниками протесту, записи з місця подій і великомасштабний погляд на конфлікт.