39-річний Володимир Кличка 15 лютого розпочав власну викладацьку діяльність. Боксер став викладати студентам університету Санкт-Галлена, який розташований в однойменному місті на сході Швейцарії.

Спільно з університетом Кличко-молодший розробив 18-денний навчальний курс по бізнесу під назвою CAS Change & Innovation Management. Лекції орієнтовані на топ-менеджерів і керівників вищої ланки. Мета навчального курсу сформульована так: "Навчити студентів адаптуватися до швидких змін у світі бізнесу". "Це великий момент для мене і моєї команди, які доклали стільки зусиль для цього освітнього проекту", - написав Кличко на своїй сторінці в Іnstagram.

Перша група студентів вже почала навчання за цією програмою. Вартість курсу на одного студента - 15 тисяч євро. Згідно з домовленістю, як мінімум, в один із днів курсу лекції читатиме особисто Володимир Кличко. За словами самого "Професора Кличко", головна мета курсу це "підготувати людей до всіх проблем, які стануться на їхньому життєвому шляху".

Читайте також: Тайсон Ф'юрі натякнув на перенесення реваншу з Володимиром Кличком

Відзначимо, що освіта і кваліфікація Володимира цілком дозволяють йому займатися викладацькою діяльністю. Володя, як і його старший брат, закінчив Переяслав-Хмельницький педагогічний інститут, а потім захистив кандидатську дисертацію на тему "Педагогічний контроль в системі підготовки юних спортсменів". Для того щоб диплом був дійсний в Європі, Володимир захистив дисертацію і там. Після захисту в Німеччині Кличко-молодший отримав ступінь доктора філософських наук.