Станція "Радио Вести" залишилася без ліцензії на мовлення. Відповідне рішення прийняли члени Нацтелерадіо.

Про це повідомляє видання "Вести". Рішення позбавити радіостанцію ліцензії прийняли одноголосно під час засідання 3 березня. "Радио Вести" здійснювало мовлення на частоті 104,6 в Києві.

"З нами граються, це очевидно. Тому забираю всі свої слова назад, пропоную перенести всі наші суперечки в судову площину і перейти до розгляду питання про продовження ліцензії сьогодні", - наголосила один з членів Нацради Уляна Фещук.

Під час засідання головувала Ольга Герасим'юк, замість відсутнього Юрія Артеменка. І вона підтримала ініціативу.

"Досить гратися в ігри, ми сьогодні повинні затвердити рішення, а далі, як було правильно помічено, перейдемо в площину судових рішень. Але думаю, суспільство схвалить наше рішення, з яким ми вже тут визначилися", - заявила Герасим'юк.

Популярні новини зараз
Потрібно терміново змінити: у ПриватБанку звернулися до всіх клієнтів, які мають карту З 1 липня соцвиплати призначатимуть за новими правилами – що зміниться "Нафтогаз" встановив обов'язкові правила оплати: ігнорувати небезпечно для гаманця Бідні, але не настільки: чому пенсіонерам все частіше почали відмовляти у соцвиплатах
Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила відкласти розгляд питання щодо ліцензії для "Радио Вести" на березень.