Російські окупанти перекинули з РФ в Алчевськ підрозділ чеченців, а в Докучаєвськ – роту танків Т-80.

Як повідомляє 5.ua, цкраїнська військова розвідка (ГУР МОУ) фіксує посилення російського угруповання на тимчасово окупованій території Луганської області підрозділами "федеральної служби військ національної гвардії РФ".

Так, у п'ятницю, 6 травня до Алчевська прибув підрозділів зі складу 46-ї окремої бригади оперативного призначення (Грозний, Чечня) "федеральної служби військ національної гвардії РФ". За даними ГУР, з'єднання комплектується особовим складом за національним принципом – переважно чеченцями.

Читайте також: Захарченко роздає квартири терористам

У районі Докучаєвська на території пожежної частини окупанти приховано зосередили до танкової роти (Т-80) 6-ї окремої танкової бригади з селища Муліно у Нижегородської 1-ї танкової армії Західного ВО ЗС РФ. Батальйонна тактична група цієї бригади дислокується у районі Амвросіївки.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів звільнили від оплати за газ: хто отримає пільги "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть
Показати ще