У головному управлінні розвідки Міністерства оборони України заявили про посилення російської військової присутності на окупованій території Луганської області. Все це відбувається через підрозділи федеральної служби військ Національної гвардії Російської Федерації.

Портал "Експрес" повідомив, що для посилення тиску на кримінальне оточення "Голови ЛНР" Ігоря Плотницького та збереження контролю за діями підконтрольних Кремлю керівників, 3 травня до міста Луганськ прибуде підрозділ спеціального загону швидкого реагування "Рись" Федеральної служби військ Нацгвардії Російської Федерації.

"Командир загону полковник Владислав Єршов. Термін виконання завдань становитиме один місяць. Підрозділ підпорядковуватиметься Центру територіальних військ Південного ВО Збройних сил Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Росія готує новий наступ на Донбасі

Також встановлені чергові факти постачання військової техніки з території Російської Федерації. Через пункт пропуску "Ізварине" у напрямку міста Луганськ перемістили Бойову машину піхоти після проведення ремонту на території РФ.

Популярні новини зараз
Ворожі дрони стануть ще смертоноснішими: у які міста цілитимуться Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі Платити доведеться всім: в Україні готують додатковий податок Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила
Показати ще