СІЗО на Донеччині переповнені нашими військовими

поділитись
СІЗО Донецької області переповнені військовими та добровольцями. Патріоти і волонтери прикладають максимум зусиль, щоб захистити та допомогти хлопцям

В соціальній мережі Світлана Доманчук‎ на своїй сторінці facebook написала про те, що СІЗО Донецької області переповнені українськими військовими та добровольцями. Хлопців засудили за те, що вони вбивали людей.

"Хлопців судять за те ,що вони вбивали людей . Але ж в нас тут насправді йде війна, а ніяке не АТО. І завтра за гратами можуть опинитись усі наші військові, що відкривали вогонь", - цитує Доманчук авторку тексту Галину Геннадіївну.

Карають судді Донецького Апеляційного суду, більшість з яких із Донецька, і їздять туди відпочивати на вихідні, - йдеться в повідомленні.

Українські патріоти та волонтери прикладають максимум зусиль, щоб захистити та допомогти військовим. Але тут потрібно застосувати радикальні міри.

Читайте також: Архієпископ Гузар розповів про плюси війни

В Маріуполі хочуть створити громадську люстрацію суддів. В соцмережі закликають об'єднуватись, щоб допомогти хлопцям та військовим, яких засудили без причини.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
АТО, війна, Донецька область, СІЗО
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Демони в текстах, нескінченне дитинство у душі
0
0
18:18 20.03.2018