Українські інтернет-ресурси не можуть протистояти російським у кіберпротистоянні. Про повідомив начальник Департаменту контррозвідки iнформацiйноï безпеки СБУ Віталій Найда на брифінгу.

"Мені прикро це визнавати, але ресурси України не можуть порівнятись з ресурсами, які виділяє Російська Федерація на війну з Україною. тому в інформаційному протистоянні, ми дійсно дуже покладаємось на недержавний ІТ-сектор", сказав він.

Як відомо, СБУ виявила близько 600 антиукраїнських груп в соцмережах. Близько 80% подібних груп були створені та адмініструються з території РФ або окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство інформаційної політики оголосило про набір "бійців" до так званих кібер-військ, аби протистояти пропаганді Росії, що ведеться у соціальних мережах. Кожному бажаючому запропонували пройти реєстрацію на спіалізованому сайті, де їм роздадуть вказівки для подальшої роботи.

"Знай" послілкувалися з одним із представників IT-сфери, який добровільно намагається протистояти російській пропаганді у соцмережах.

Популярні новини зараз

Вдову Михайла Круга Ірину запідозрили в новій інтрижці: "відразу видно, є любов всередині"

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Андрій займається розвінчанням фейків і розповсюдженням цих матеріалів серед користувачів мережі.

"Доброволець" низько оцінює роботу спецслужб і сподівається лише на здоровий глузд українців.

"На кожну публікацію від українських ЗМІ "прибігає" по декілька десятків, а той сотні російських тролів. Вони навіть не намагаються писати людською мовою, всі репліки однакові, до них посилання на "неопровержимые доказательства зверств хунты"! Але наші громадяни вже краще навчилися протистояти цьому зброду, майже не реагують, а тролі не отримують свою копієчку", - сказав Андрій.

Хлопець розповів, що там це оплачується з державніх коштів, яких зовсім не жаліють, а наші спецслужби навіть не стараються заблокувати сепаратистські джерела.

"Ми з хлопцями "пачками" присилаємо службовцям посілання на сторінки сепаратистів, на ботів, а у відповідь – тиша. Тож ми власноруч їх ламаєм", - ділиться кібер-воїн.