Українські інтернет-ресурси не можуть протистояти російським у кіберпротистоянні. Про повідомив начальник Департаменту контррозвідки iнформацiйноï безпеки СБУ Віталій Найда на брифінгу.

"Мені прикро це визнавати, але ресурси України не можуть порівнятись з ресурсами, які виділяє Російська Федерація на війну з Україною. тому в інформаційному протистоянні, ми дійсно дуже покладаємось на недержавний ІТ-сектор", сказав він.

Як відомо, СБУ виявила близько 600 антиукраїнських груп в соцмережах. Близько 80% подібних груп були створені та адмініструються з території РФ або окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство інформаційної політики оголосило про набір "бійців" до так званих кібер-військ, аби протистояти пропаганді Росії, що ведеться у соціальних мережах. Кожному бажаючому запропонували пройти реєстрацію на спіалізованому сайті, де їм роздадуть вказівки для подальшої роботи.

"Знай" послілкувалися з одним із представників IT-сфери, який добровільно намагається протистояти російській пропаганді у соцмережах.

Популярні новини зараз

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

АТБ приголомшив "майстер-класом" зі зміни цін в одну секунду, українці регочуть: "Охоронець згриз"

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Разумков терміново збирає Оборонний комітет через вибухи в Балаклії: "Серйозна ситуація"

Показати ще

Андрій займається розвінчанням фейків і розповсюдженням цих матеріалів серед користувачів мережі.

"Доброволець" низько оцінює роботу спецслужб і сподівається лише на здоровий глузд українців.

"На кожну публікацію від українських ЗМІ "прибігає" по декілька десятків, а той сотні російських тролів. Вони навіть не намагаються писати людською мовою, всі репліки однакові, до них посилання на "неопровержимые доказательства зверств хунты"! Але наші громадяни вже краще навчилися протистояти цьому зброду, майже не реагують, а тролі не отримують свою копієчку", - сказав Андрій.

Хлопець розповів, що там це оплачується з державніх коштів, яких зовсім не жаліють, а наші спецслужби навіть не стараються заблокувати сепаратистські джерела.

"Ми з хлопцями "пачками" присилаємо службовцям посілання на сторінки сепаратистів, на ботів, а у відповідь – тиша. Тож ми власноруч їх ламаєм", - ділиться кібер-воїн.