Компанія "Львіввугілля", під керівництвом якої знаходиться злощасна шахта "Степова", виплатить мільйон гривень на похорон загиблих гірників і медикаменти постраждалим.

Зараз у кар'єрі проводять дегазацію. У приміщенні, де напередодні стався вибух, відхилення від норми склало 6%. Про це заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише "ТСН".

За попередньою інформацією, жертв вибуху на шахті поховають 4 березня.

Тим часом, у лікарні все ще залишаються 20 гірників, троє з них - у важкому стані. Вночі постраждалих перевезли до Львівського опікового центру.

За словами медиків, усі шахтарі йдуть на поправку і не потребують медичної допомоги столичних або закордонних установ.

Популярні новини зараз
З 1 липня соцвиплати призначатимуть за новими правилами – що зміниться Не оновив документ – втратив пільги: кому необхідно йти за новим пенсійним посвідченням у 2025 році Бідні, але не настільки: чому пенсіонерам все частіше почали відмовляти у соцвиплатах Пенсіонери витрачають тисячі гривень: пільги, про які мало хто знає
Показати ще

Нагадаємо, 2 березня на шахті "Степова" стався потужний вибух. Вісім працівників загинули на місці. Президент України Петро Порошенко оголосив всеукраїнську жалобу.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", стали відомі подробиці про стан постраждалих гірників.