Суд визнав ожиріння інвалідністю

поділитись
До Європейського суду з захисту прав людини звернувся Карстен Келтофт з Великобританії.

До Європейського суду з захисту прав людини звернувся Карстен Келтофт з Великобританії. Карстен працював вихователем, але 4 роки тому його звільнили, аргументуючи це тим, що більше не потребують його послуг. Однак, чоловік вважає, що його звільнили несправедливо, оскільки справжня причина звільнення була в тому, що він занадто багато важить - на момент звільнення чоловік важив 160 кг.

Суд уважно дослідив усі обставини справи і ухвалив, що, якщо ожиріння заважає здійсненню працівником його професійних обов'язків, такий працівник може вважатися інвалідом і, як всі інші категорії таких громадян, повинен отримувати соціальну допомогу. Постанова суду є обов'язковим для виконання на всій території ЄС.

Читайте також: Вчені розповіли, чому в молодості важливо стежити за вагою

Однак, Карстен Келтофт не задоволений результатами свого звернення до суду, оскільки не вважає, що його повнота заважала виконувати обов'язки вихователя. Чоловік не хоче, щоб його оголосили інвалідом і не давали працювати. Карстен Келтофт вважає такий підхід до справи дискримінацією, яка, якщо не розслідувати кожен окремий випадок, торкнеться більше ¼ населення всієї Європи. Адже, ожирінням страждає кожен четвертий європеєць.

Суд, враховуючи всі ці факти, зараз повторно вирішує, зарахувати Карстена Келтофта до інвалідів чи ні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
інвалідність, дієта, здоровя, ожиріння, робота, суд
Дитсадок LeapKids є частиною житлового комплексу "Новопечерські Липки", співінвесторами проекту виступили компанії City One Development
0
0
13:23 16.08.2018
"....діти все ж залишаються дітьми, які вірять у добрих чарівників, чекають на свято і подарунки"
0
0
12:40 16.08.2018
Авіакомпанія являється лоукост-перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки
0
0
12:19 16.08.2018