Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на величезні тарифи таксі в київському аеропорту "Жуляни".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Фірмове Таксі аеропорту Жуляни. До Броварів (41 км, хоча це зазвичай 31км, не перший раз їжджу) тисячу сто двадцять сім гривень. "Уклон" за той же маршрут хоче 170 грн. По-моєму, хтось офігів. А ви говорите про привабливість країни для туризму або чогось там. Ага. Аеропорт Жуляни, у вас все добре? ", - написала у своєму Facebook українка Яна Макарова, опублікувавши також чек.
Менш ніж за добу запис набрала понад тисячу перепис і лайків.
Читайте також: Uber прокоментував запуск в Києві і протести таксистів
"41 км за 1000 з гаком гривень! Ай да молодці, хороша годівниця, та не на довго. Жуляни не міжнародна аеропорт, а наш народ довго таку собі хрень терпіти не буде", - зазначила одна з користувачок.
Нагадаємо, 25 січня під Київською міською радою неспокійно: таксисти вимагають прозорого входження на ринок сервісу Uber. Вони принесли плакати, на одному написано "Uberна змова Кличка" і намальований смішний колаж. На місці сигналять машини, більше 50 таксистів мітингують під адміністративною будівлею. Вони вимагають публічного діалогу зі столичною владою з приводу нового сервісу таксі. Якщо політики не вийдуть до них, вони оголосять загальнонаціональний страйк.