На День Святого Валентина у світі дарують валентинки, солодощі та романтичні емоції. Якщо до всього цього докласти почуття, фантазію та зробити подарунки власними руками - серце другої половинки розтане від замилування.

Кореспонденти Знай.ua підібрали десять різних способів зробити вітальну листівку, яка розкриє щирість ваших намірів, власноруч. Вони є різні за складністю, та виготовляються із різноманітних матеріалів: картон, кольоровий папір, блискітки, шматочки тканини.

1. Проста валентинка на паличці

Для виготовлення необхідні старі журнали для аплікації, кольоровий картон, олівець. Такі листівки можна зробити для друзів, попередньо роздрукувавши привітання та зізнання на кольоровому принтері на окремому листі А4.

2. Валентинка-коробочка

Два різні кольори паперу, фломастер та терпіння - все, що знадобиться для цікавої листівки. Вона буде схожа на футлярчик, а всередині можна покласти записку із зізнанням чи словами любові.

3. Валентинка-конвертик

Кольоровий папір, клей та ножиці: все правильно скласти, і простий конвертик перетворюється у ще одне розгорнуте серце. Всередині - прості побажання коханим.

4. Валентинка-прикраса для волосся

Кілька блискучих стрічок, намистинки, стрази, клей та стандартна заколка можуть створити чудо: практичну валентинку, яку можна використовувати у якості прикраси. Гарно пасує у якості подарунку подругам, молодшим сестричкам, донечці.

5. Валентинка із використанням техніки скраббукінг

Складна назва ховає за собою доволі прості і цікаві аплікації. Що додати - підкаже уява: вирізки із журналів, засушені чи штучні квіти, стрічки, гудзики та блискітки.

6. Валентинка із подарунком

Ця валентинка складається у конверт, куди можна покласти квиток у кіно або листа кохання у якості подарунку. Якщо листівку зробити білого кольору, то у ній можна вручати гроші для молодих на весіллі.

Читайте також: Ідеї до Дня Св. Валентина: як фліртували у XIX ст (фото)

7. Химерна валентинка

Трохи чарів - і ваша екзотична валентинка готова. Вона може бути використана як коробочка для якогось невеликого презенту, має оригінальний замочок та дуже милий вигляд.

8. Валентинка із секретом

Дехто кричить про кохання на весь світ, а дехто - ховає його у маленькій красивій листівочці. Щоб відкрити серце людині, яку любите, можна створити валентинку із секретом.

9. Валентинка 3D

Модна тривимірна валентинка, яка робиться швидко, але виглядає дуже ефектно. Таке зізнання у любові оцінять і дівчата, і парубки.

10. Із справжнім літаючим сердечком

Вразити другу половинку можна власноруч вбудованим рухливим елементом. Виявляється, щоб серце із крилами рухалось у пазі, достатньо використати кілька монеток та картон або папір. Детальніше про спосіб - у відео.