Торгові санкції щодо агресора вже введені низкою країн, Петро Порошенко мав на увазі їх посилення, коли з трибуну Ради говорив про необхідність введення торгових санкцій відносно Росії. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту порталу "Знай" повідомив політолог Руслан Бортник.

За словами експерта, обмеження на торгівлю з цілим переліком російських підприємств вже введено, це стосується, як авіасполучення, так і всього іншого. З цього приводу може бути ухвалене якесь формальне рішення, яке кардинально не впливатиме на торгівлю між двома країнами, тому що, за словами самого президента, торгівля за останні два з половиною роки скоротилася в п'ять разів.

Тому, зазначив Р. Бортник, як елемент інформаційного протистояння, це може бути реалізовано. Реально ж, це тільки погіршить становище української економіки, все одно Росія залишається торговим партнером номер один у України, незважаючи на скорочення обсягів самої торгівлі. У цьому конкретному випадку, ці санкції можна назвати санкціями миші проти слона, вони цікаві тільки миші і її оточенню.

"Негативним чином вони на Росію не вплинуть, в той же час санкції можуть надати плачевний вплив на саму Україну, в тому випадку, якщо Росія привіт будь-які контрзаходи. Крім того, санкції будуть мати серйозний політичний ефект і цікаво кого тепер звинуватять в рамках зриву переговорів в форматі Мінських угод, Путіна або Порошенко ", - уклав Р. Бортник.

У той же час переважна більшість населення України позитивно сприйме рішення гаранта. Адже слідом за Сполученими Штатами, санкції щодо країни-агресора прийняв і Євросоюз і пора нарешті вже і нашій країні вжити активних заходів в боротьбі з режимом царя-Путіна, адже конфлікт на сході країни не вщухає і не дивлячись на режим перемир'я, там продовжує проливатися кров наших воїнів.

Популярні новини зараз

Сестра Ілона Маска народила від їхнього літнього батька - мільярдер сказився, дитині вже три роки

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Читайте також: Нові санкції США щодо Росії набули чинності

Як повідомлялося, сьогодні, 6 вересня, президент Петро Порошенко заявив, що на окупованих територіях за порушення прав людини потрібно ввести проти Росії додаткові, так звані секторальні санкції.