Треба надати субсидію всім українцям - Сергієнко

поділитись
Український політик Олександр Сергієнко сказав, що внаслідок нового підвищення тарифів на газ держава повинна буде надати всім жителям України субсидії

Внаслідок нового підвищення тарифів на газ, держава повинна буде надати всім жителям України субсидії. Про це розповіли news.finance.ua.

Директор аналітичного центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко сказав, що у нього немає коментарів, які стосувалися б нових підвищень тарифів. Зараз українець за квартиру площею близько 100 кв. м. платить за опалення в районі 1100-1400 грн. за місяць, а іноді і більше.

Ці божевільні суми однакові з розміром середньої пенсії та рівнем мінімальної зарплати. - Сказав Сергієнко. В результаті підвищення цін на газ, держава змушена буде надати всім українцям житлові субсидії.

Читайте також: Експерт розповів, з чого складається вартість1 літра бензину

Торік субсидії отримало 30% жителів України. Якщо вартість газу збільшилася в півтора рази, то наступне подорожчання перепаде на сезон опалення.

Рівень платежів українців значно знизився. Якщо в грудні 2015 року він становив 95%, то в січні впав до 56%. Люді відтягують платежі. Їм просто немає чим платити. - Підкреслив Сергієнко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
держава, субсидії, тарифи на газ
Дитсадок LeapKids є частиною житлового комплексу "Новопечерські Липки", співінвесторами проекту виступили компанії City One Development
0
0
13:23 16.08.2018
"....діти все ж залишаються дітьми, які вірять у добрих чарівників, чекають на свято і подарунки"
0
0
12:40 16.08.2018
Авіакомпанія являється лоукост-перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки
0
0
12:19 16.08.2018