Екс-депутат "Партії Регіонів" Станіслав Мельник, який наклав на себе руки, міг переживати сильну депресію через смерть доньки. 2 березня цього року Юлії мало виповнитися 26 років. В неї залишилось двоє маленьких доньок Дарина і Зоряна, приблизно 3-5 років. Що саме сталося із Юлією – невідомо. Друзі кажуть, що трагічно загинула в червні цього року. Виросла Юлія в Донецьку, останнім часом мешкала в Українці.

"Я знала тільки, що вона загинула. Про смерть Станіслава нам теж відомо, більше нічого додати не можемо, бо не знаємо", - сказала нам знайома Юлії з Донецька.

Вихователь, яка приходила до дітей Юлії в Українці додала, що знає про загибель, і сталося це в їхньому місті. "Я знаю, що вона померла, але ніхто не сказав мені чому", - каже викладач.

На сторінці Юлії в соцмережах десятки людей висловлюють співчуття, роблять це з 17 червня.

"Не хочу вірити, це просто шок!" - пишуть знайомі.

Популярні новини зараз

Білик спіткала карма Фріске, співачка більше не може мовчати: "Проблеми, як у Жанни"

Згинь, нечиста сило! Потужна молитва проти зла порятує весь рід

Курс валют на 23 листопада: прийшов час рятувати кишені, що буде з гривнею

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще

До цього, незнайомі батьки та волонтери звертаються до Юлії із проханнями про допомогу. Залишають на стіні в соцмережах документи із діагнозами та просять допомогти в зборі грошей на лікування.

Сьогодні стало відомо, що екс-депутат Верховної Ради від "Партії регіонів" застрелився у власній квартирі в місті Українка Київської області. Зробив це на вихідних з зареєстрованої мисливської зброї. В міліції кажуть, що він залишив записку із вибаченнями перед рідними. В 90-ті роки Мельник працював гендиректором заводу "Сармат", а в 1999-му очолив фірму "Люкс" в Донецьку.