17 квітня, у НСК "Олімпійській" обирали найкреативніших косплеєрів, які показали артистизм на сцені та продумали до дрібниць свої костюми. Шанувальники поп-культури наслідували улюблених героїв коміксів, ігор та мультфільмів.

Кореспонденти Знай.ua завітали на церемонію нагородження, де кожен герой показував свою невеличку сценку та доводив, що саме його косплей - найкращий. Серед костюмів можна було зустріти Лару Крофт із Tomb Rider 2013, лицаря із Destiny Warior, та, навіть Алісу із McGee Alice: Madness returns, відеогру по мотивах реальної казкової історії про "Алісу у країні чудес".

Безумовне перше місце отримав Robot Mario, людиноподібний робот, який посміхається і танцює. Його костюм був настільки реалістичним, що коли він ходив по виставці, то можна було подумати, що це просто останній винахід у галузі науки і техніки зі справжнім штучним інтелектом. Він активно вітався із дітьми та тішив їх історіями про себе.

Читайте також: Майстерно відтворені образи персонажів фентезі та відеоігр (фото)

Він буквально вирвав перемогу у "Майі" та "Ліліт" із Borderlands. Дівчата створили свою оригінальну сценку та посіли почесне друге місце. Вони косплеїли героїнь відомого шутера від першої особи, сюжет якої крутиться навколо колонізації планети на краю галактики Пандори.

На третьому місці опинились трійко красунь із косплеєм на Devil May Cry. Це - теж доволі відома гра у стилі "слешер", першу частину якої планували зробити продовженням Resident Evil, проте зрештою зробили окремим проектом. Ігровий процес включає видовищні битви та різні головоломки. Сюжет крутиться навколо напівкровки, який мститься за вбивство матері демонам.

Якби існував приз глядацьких симпатій, то його б напевне отримав косплей на відоме кіно "Укурені". Головними дійовими особами були "наркоман" та "трава". Під музику із Mortal Kombat вони продемонстрували цілу виставу-екшн. Вони так вразили глядачів своєю грою, що були єдиними, хто зірвав шалені овації ще до закінчення дії.

Також всім сподобалась сценка інквізитора та гітариста із Warhammer 40K. Коли музикант грав на гітарі, другому персонажу ефектно "било по мізках".

Нагадаємо, 16-17 квітня у НСК "Олімпійській" проходив міжнародний фестиваль WEGAME. Під час головної геймерської події, організатори провели серію турнірів із кіберспорту, конкурс на кращий косплей для шанувальників поп-культури, ярмарок тематичних сувенірів та технічних новинок для геймерів, були також комікси, інтерактивні розваги, презентації від виробників та цікаві конкурси.